אודות ברימאג מערכות

תחום התמחות

יבוא, הפצה, פיקוח ושירות למזגנים ביתיים ומערכות מיזוג אוויר מתקדמות מתוצרת חברתLG Electronics לתחום המקצועי.

שנת יסוד 2007

ברימאג מערכות הינה חברת בת של ברימאג דיגיטל אייג' (חברה ציבורית הנסחרת בבורסת ת"א) ומהווה חלק מקבוצת זילברשטיין, הכוללת גם את רשת חנויות טרקלין חשמל, ברימאג שרות, המטבח הדיגיטאלי, ושותפות בחב' ישפאר.

כשחקן מוביל בתחום אספקת מערכות מיזוג אויר מתקדמות, ברימאג מערכות רואה עצמה כמחויבת למתן מעטפת רחבה של שירותים, הכוללים תמיכה הנדסית מלאה במתכננים וקבלני ביצוע, ליווי ופיקוח מלא של פרויקטים בשלבי ההתקנה השונים, ביצוע הפעלות לכל פרויקט ע"י צוותים מיומנים וכמובן מתן שרות מהיר ואיכותי לכל אורך חיי המתקן על ידי מערכת שרות In House . כל השירותים ניתנים ע"י מהנדסים, הנדסאים וטכנאים מנוסים, שהינם עובדי החברה.

בחברת ברימאג מערכות מועסקים כ-35 עובדים בתחום ההנדסה, הפיקוח, המנהלה, המכירות והשרות.
משרדי החברה ממוקמים באזור וכוללים תחת אותה קורת גג גם את משרדי השרות ומחסן החלפים וכן אולם תצוגה והדרכה אשר מקיים הדרכות שוטפות, המותאמות פרטנית בהתאם לקהלי היעד השונים.
LG Electronics שבסיסה בקוריאה, הינה יצרן עולמי מוביל בתחומי הסלולר, הטלוויזיות, המוצרים הלבנים ומיזוג אויר.

בתחום מיזוג האוויר, חברת LG Electronics מספקת את כל קשת המוצרים, החל ממזגנים מפוצלים, מערכות מולטי, מערכות VRF, צילרים וכו'. החברה עובדת בשיתוף פעולה צמוד עם המפיצים השונים בעולם ונותנת מענה טכנו מסחרי מיידי לכל פניה.
מערכות VRF התופסות נתח מרכזי מפעילות ברימאג מערכות, מהוות את חוד החנית הטכנולוגית בתחום מיזוג האוויר בארץ ובעולם. טכנולוגיה שהוצגה בעולם בסוף שנות השמונים (של האלף הקודם...), עשתה את צעדיה הראשונים בישראל בשנת 2003 ומאז מגדילה נתחי שוק ומעמיקה מידי שנה את חדירתה. שיטת מיזוג זו הפכה היום למעשה לברירת המחדל של המתכננים. במילים אחרות, מהפכה עמוקה אשר חייבה שינויי חשיבה ותפישות בקרב כל הנוגעים בדבר – מתכננים, קבלנים, וכמובן משתמשים.

פעילותה של ברימאג מערכות גדלה בהתאם והיא החברה המובילה בתחום מערכות ה VRF בישראל.
המערכות המשווקות כיום, הינן דור רביעי Full Inverter, וכוללות קשת רחבה של מוצרים המותאמים ליישומים השונים:

  • מערכות מקוררות אויר מטיפוס HP/HR בהספקים של עד 80HP.
  • מערכות מקוררות אויר לאקלים טרופי.
  • מערכות מקוררות מים HP/HR בהספקים של עד 80HP.
  • יישומים של חיבור ליט"אות,
  • מערכות לחימום מים עד 80°C.